Kompleks działek pod domy z MPZP, Skrzeszew
Skrzeszew gm. Wieliszew Pokaż na mapie ›
Dodane: Środa, 11 Marzec, 2026 13:48
1 717 980 zł
220 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
- Pow. działki:7809 m2
- Rodzaj działki:Budowlana
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 1 717 980 zł / 220 zł/m2
Opis oferty
Na sprzedaż kompleks czterech działek o łącznej powierzchni 7 809m², położonych w miejscowości Skrzeszew w gminie Wieliszew (powiat
legionowski, województwo mazowieckie). Nieruchomość sprzedawana w
całości.
Na jednej z działek znajduje się budynek gospodarczy oraz wiata,
które mogą zostać wykorzystane lub przeznaczone do rozbiórki.
Działki wchodzące w skład nieruchomości
- działka nr 589/1 – powierzchnia 4438 m² – zabudowana budynkiem
gospodarczym i wiatą
- działka nr 589/8 – powierzchnia 1171 m²
- działka nr 589/9 – powierzchnia 1100 m²
- działka nr 589/10 – powierzchnia 1100 m²
Łączna powierzchnia kompleksu: 7809 m²
Identyfikatory działek
- 140805_2.0001.589/1
- 140805_2.0001.589/8
- 140805_2.0001.589/9
- 140805_2.0001.589/10
Parametry działki
- kształt działki
– regularny, płaski teren
- wymiary całości – ok. 148 m x 47 m
Dojazd do działek
- drogą asfaltową gminną – ul. Olszankowa
- dojazd do nieruchomości przez ustanowioną służebność przejazdu
i przechodu przez działkę sąsiednią
Media
- prąd – na działce
- woda – własna studnia
- telekomunikacja – na działce
Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego
Oznaczenie terenu-13MN – teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej
Przeznaczenie podstawowe
-zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca
Dopuszczalne przeznaczenie
-usługi nieuciążliwe wbudowane w budynek mieszkalny (do 30%
powierzchni)
-urządzenia infrastruktury technicznej
-drogi wewnętrzne
Najważniejsze parametry zabudowy
-minimalna powierzchnia działki budowlanej – 1000 m²